Pogledaj jedan post
Old 22.05.2007., 20:56   #27
Vidim ovdje samo mame sinova, ili pišu samo o sinovima. Curice su valjda dobre ko princezice...osim moje....

Igra se isključivo s dečkima...cure su glupe i dosadne... ona bi Ninja Turtles, ona bi Spidermana... ona NEĆE posteljinu na Barbie

Ali zato, sa svima razgovara normalno, a meni se obraća uglavnom cvileći i otežući i cmoljeći: maaaamiiiiiiiceeee..... ja neeee moooguuu pospremati igračke. Uuuužasno sam umorna....

Ako nije po njenom: Odi van iz moje sobe! (kaj bu bilo za 8 godina, kad ju primi pubertet???)

Ako i dalje nije po njenom, baca stvari.

Ako ju se pošalje u time out, ili se dere ko da joj kožu skidamo u svojoj sobi, ili ne sluša.
Onda joj ukinemo npr. čokoladu i/ili crtiće na 3 dana.

Onda se duri dok ta 3 dana ne prođu.

Kada joj se kaže prestani ili.... muž i ja smo u čudu i ne znamo što bi trebalo doći iza onog ili....

Uglavnom, za sada najbolje pali da furamo svoj film i ignoriramo ju kada je namjerno zločesta, jer smo skužili da to često radi jer joj se sviđa vidjeti kad nama krene para na uši. Obzirom da ju ne kažnjavamo fizički, a naša dreka ju uveseljava, naravno da ju to sve skupa zabavlja.

Nikad još nije ostala bez teksta i u stanju je satima diskutirati dok ne dobije kaj hoće.

Dođe mi da skočim s terase, ponekad.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom