Tema: Endometrioza
Pogledaj jedan post
Old 19.01.2009., 22:41   #1813
Quote:
babygirl kaže: Pogledaj post
ej koke.
evo mene. sutra odoh kod ginica, taman danas prosla M. Pa sta god da kaze. Borit se, sta drugo....

Nego, negdje na netu nadjoh da se stvarno ne treba tusirati odmah poslije odnosa ako hocete da zatrudnite jer "to djeluje blago toksicno na spermu". MOLIM?

Kog vraga mi znaci blago toksicno na spermu Uglavnom, ja se necu tusirati odmah poslije odnosa, al' eto , sega mi, kad skontam koliko zena zatrudni a da ne zna ni kad ni kako. eto bas one ganjaju jesu li se poslije tusirale ili lezale s nogama u zraku. ali, nikad se ne zna....

ljubim vas sve

kako ovo blago toksično zvuči blesavo
a šta se tiče ovoga radi ovo, radi ono posli odnosa, da meni neko kaže dubi na glavi, ja bi dubila, sve šta triba ma koliko glupo zvučilo, zato babygirl nema tuširanja

zeki draga izdrži do kraja s terapijom, malo pozitivne vibre za tebe da sve brže i lakše prođe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a šta se tiče mene ovaj misec.... da mi je bar uvik ovakva menstruacija, nema nikakvih bolova, jako slabo ide, ne osjećam je, presritna san nakon prošlog miseca di dvi noći nisan oka sklopila od bolova. na cilestu san ima misec dana pa pretpostavljam da je od toga, to će mi potvrdit ili negirat cure koje duže uzimaju tablete.... jesam li u pravu??
__________________
I could really use a wish right now...

Zadnje uređivanje abondazieri : 19.01.2009. at 22:49.
abondazieri is offline  
Odgovori s citatom