Pogledaj jedan post
Old 10.05.2013., 08:11   #80
Quote:
Ezra Senjanović kaže: Pogledaj post
Ajd dobro..i tebi je on super.Vaša stvar..

Usput mi objasni ukratko,jesu li ovo organizirali masoni,marsovci ili tko protiv čestitog generala upitne imovine..?
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrva...8/Default.aspx
1) Ovo vaša stvar bi se moglo pripisati određenim šovinističkim stavovima i stereotipovima prema hercegovcima. Ako se radi o tome to nije lipo. Mada evo reći ću da si u pravu, ali ne zbog toga što je Rojs moj zemljak, već zbog toga što je general pobjedničke vojske koja je obranila RH i BiH i čovjek koji je više od desetljeća pod stalnim medijskim napadima, a nitko se nije usudio ni tužiti ga. Da mi je samo znati zašto je to.

2)Uopće neću odgovarati na taj link iz Slobodne Dalmacije jer je to već rješeno i sumnjivo mi je to da ne znaš to.

3)Kad već zaključujemo na osnovu nickova i postova pisanim na ovom forumu tada zaključujem da si ti pripadnik jedne nacionalne manjine u RH i konstitutivnog naroda u BiH, a nisi Hrvat ili Srbin. Ako je to tako tada mi je jasna tvoja odbojnost prema Rojsu jer ipak je on general HVO-a, vojske koja je zaustavila ABiH u planu kojem je bio cilj etnički očistiti BiH od Hrvata.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom