Pogledaj jedan post
Old 30.09.2007., 00:06   #16
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko vam je izgled bitan, (znam da je ). Sto vas zapali kod zena, i da li je to uvijek fizicki izgled na prvu loptu? Ako je tako kako se one manje lijepe zene uspiju udati i naci decka?Da li to onda znaci da one ne mogu birati , nego moraju cekati da se nekome svide, ako imaju srece?

Pitam ovo jer sam solo vec dulje vrijeme, i sad mi u zadnje vrijeme strasno fali netko blizak. Mislim da ne izgledam tako lose ali ne znam u cemu je problem i kako da ja izaberem onog koji se meni svidja a ne da me ganjaju neki lijevi?
Da li ako zenska nije prezgodna automatski ima manje sanse da se svidi nekome? I mora se daleko vise truditi na drugim poljima da bi nekom se dopala i osvojila ga , ovom ce trebat daleko vise vremena da se zaljubi u nju?

Evo puno pitanja za vas decke.......
ne vidim baš kuda ide ova tvoja tema, saznat ćeš ono šta si i prije znala, da je izgled bitan na prvu loptu, a kasnije dolaze do izražaja neke druge kvalitete. s tim da svaka žena, ako se malo potrudi, može sebi dati barem prosječan, ako ne i iznad prosječan izgled. (sjećaš se slika makeovera onih krokodilki?) uglavnom, da ostavlja dojam da drži do sebe.

volio bih da ti mogu dati neki dobar savjet za izgradnju samopouzdanja, jer čini mi se da je to ono šta trebaš.
Aphex is offline