Pogledaj jedan post
Old 03.07.2008., 15:57   #4
Tekst i tema su stvarno važni i dobro je da ju imamu u top temi jer mnogi ovo gore navedno ne znaju.
vista čitala sam tvoje postove otkad si osjetila da ti se beba ne miče i ja sam iz tvojih riječi ipak na neki način vidjela da ti jako dobro znaš što to može i što to uistinu znači, ali pobogu tko može vjerovati u to, ja prva ne bi htjela povjerovati u takvo nešto.
Iako ja sam po svoj prilici paničar i ako imam informaciju da nešto može značiti nešto, ja reagiram u pol noći u pol noći.. to govori i to da sam sa laganim smeđim iscjetkom u 2 u noći zvala hitnu u Vinogradskoj i doletila tamo doslovce, netko drugi bi nakon što mu se to dogodilo već 10tak puta u trunoći ostao doma do ujutro i vidio što bi dalje, ali ne i ja, nije da mi je ta reakcija donijela nešto dobro, zna se da sam nakon toga izgubila bebu, ali da sam čekala još koji tjedan ili što god, moja agonija bi se produžila i gdje bih onda bila
Dakle zovite me paaaaaaanikaaaaaa... pa i neki dan sam pročitala da moj spontani može biti i zbog zgrušavanja krvi, odn. našla primjer gotovo kao moj i gdje sam jučer bila he, he naravno kod ginekologice i to najbolje u ovoj zemlji
Ne treba ni previše paničarit, naravno, ali reagirat u ako iole sumnjate treba. Većinom sve završi dobro, nekad ni pravovremena reakcija ne znači da će biti nešto bolje, a nekad pomogne...
I sad već vidim sve trudnice kako broje pokrete bebe
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom