Tema: Stokilašica
Pogledaj jedan post
Old 09.07.2008., 14:29   #15
Quote:
hercegovka-23 kaže: Pogledaj post
ok, potrazim. ma našla sam u nekim novinama vjezbe s opisom kako se rade, ali nemam bas neki prostor u stanu gdje bi ih mogla provoditi pa zato onda do mora jutarnje setnje, na moru setnje i plivanje, a onda kad se vratim s mora setnje i ako steknem neku kondiciju prec na trcanje i teretana. je l valja ovo?

samo nemoj odustati! ako te "štufa" odi u teretanu ili na neki sport. popričaj sa trenerom, najbolje će ti on reci kako vjezbati s obzirom na tvoju tezinu.

ja idem rekreativno na tajlandski boks na normalni trening ali takodjer postoji za punasnije posevni trening (3,4 cure) koji je ranije. ful motivirajuce i sa rezultatom.

jako je dobro piti puno vode ali nemoj pretjerati. u zadnje vrijeme citam kako su se ljudi "predozirali" vodurinom i otegnuli papke.

kad god ti se nesto gricka rukni gutljaj vode.

sto se tice slatkisa i finijih stvari. neka ti dorucak bude najglavniji obrok. nikako ga nesmijes izbaciti. najedi se ko car i kasnije ces skuziti da nemas pretjeranu zelju za hranom (zelju za krkanjem).
ja recimo jedem cokoladne zitarice i ruknem jos koju fetku kruha i zalijem kavom.

i pripremi se na period dugog vjezbanja ako hoces 68 kg
shumska jagodica is offline  
Odgovori s citatom