Pogledaj jedan post
Old 04.07.2009., 13:21   #1
Lightbulb Kriminal i astrologija

Meni osobno jako zanimljiva tema. Zadnjih nekoliko mjeseci bavila sam se proučavanjem natalnih karata raznih kriminalaca, privrednih k., atentatora, otmičara, ubica, silovatelja, psihopata, lopova i sličnih, te njihovih žrtava. Većina ih ima slične postavke u natalnoj.
Za početak, atentatori i njihove žrtve imaju aflicirane 3., 8., i 12.k. s razlikom što kod atentatora je naglasak na kardinalnim znacima, dok kod njihovih žrtava pasivan karakter, promjenjivi ili fiksni znaci.
Kod privrednih kriminalaca povlačio se Mo/Pl aspekt, kod silovatelja Ve/Pl, kod žrtava ubojstava jako slabo postavljno So, dakle u izgonu, padu ili peregrinirano skup sa vladarom, kod ubojica također slabo postavljeno So, ali vladar jak. Kod serijskih ubojica Ma/Ur, Ma u Aq, ili vl. Marsa u aspektu s Uranom. Otmičari i njihove žrtve gotovo pa redovito imaju Sa/Ur ili Sa u Vodenjaku ili vladar Saturna u aspektu s Uranom.

S druge strane još zanimljivije bilo je pratiti razbojstva i lopove promatrajući trenutno astrološko stanje na nebu pa tako s Ma/Ne mjesto krađe biva opisano simbolikom sporije planete, a što se kasnije dešava govore vladari.
Jedan primjer. Trenutno je aktualan Ma90Ne i i evo, lopovi haraju Ukradena jahta, s obzirom da je vladar Uran u Ribama, negdje su pobjegli na mjesto simbolike Riba....kao što je to bio slučaj kada je bio aktualan Ma0Ne u veljači ove godine pa su lopovi (Ma) pljačkali brod (Ne) i onda bježeći skočili u more (vl.Ur u Ribama)....i bili uhvaćeni jer je jedan od njih kihnuo il tako nešto
Istina, krađe nisu predstavljene samo Ma/Ne, jer su česte i dese se i pod drugim aktualnim aspektima, a kako sam manje više pratila ovaj aspekt nešto o njemu više....
Jedna od meni osobno zanimljivijih priča je isto iz perioda Ma0Ne u Aq kada su neki kriminalci pobjegli isto na mjesto simbolike vladara te konjukcije Urana u Ribama i Saturna u Djevici koji su tada bili 180. I to u podstanarski stan (Sa u Vi) kraj bazena u Istarskoj ulici (Ur u Pi).
Pa onda neka razbojstva (Ma) u Pulskoj ulici (Ne).....
I tako se sve nešto vrtilo oko Neptuna, Riba i njihove simbolike....
Sada se taj aspekt ponavlja, ovaj put Ma90Ne.....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom