Pogledaj jedan post
Old 22.11.2011., 13:11   #15
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Neznam otkud početi... 5 godina smo u braku, nemamo djece, oboje zaposleni, živimo odvojeno od staraca, odlično se slažemo i ništa ne upućuje na to da bi me žena mogla varati. Primjetio sam tu i tamo da ne voli kad joj diram po mobitelu, prije par dana je planula da ona ne želi da čitam poruke koje ona šalje frendicama, jer ću je kao ismijavati

Neki dan ode ona u wc, a ja joj uzmem mob i krenem u inbox. Između tona kojekakvih poruka bila je i poruka: "Ajd dođi na skype za 5 min, ne mogu više čekati" sa broja koji nije memoriran u imeniku (izgleda da je zaboravila obrisati).
Sljedeći dan ode ona kod frendice, a ja uzmem njen laptop i odem na njen face (ne pitajte odkud mi lozinka, uglavnom ona nezna da je ja znam) i odem pronjuškati po porukama
Svijet mi se srušio, više od 2 godine dopisivanja, sadržaji poruka su svakakvi, od "kad ćemo se opet vidjeti" do dogovaranja sexa.
Kad se vratila, pokazao sam joj i rekao da odlazi!
Onda je uslijedio plač, pa nemoj, to je samo fejs, pola toga nije istina. Priča kako me voli i da će umrijeti bez mene i sl . Nadalje priznala je da je nekoliko puta imala sex s njim. Kaže mi kako je pogriješila i da neće više nikada, navodno je prekinula sve kontakte s njim. Ispričala mi se jedno 1000 puta. Ja sam ipak odlučio na rastavu braka, na što ona ne pristaje nikako i počinje biti histerična kad joj to spomenem.

Uopće neznam što sad. Ja je još uvijek volim, ali uopće neznam mogu li takvoj osobi vjerovati, a uz sve to ne mogu se pomiriti s tim da me je prevarila. Mislim da bi rastava bila najbolji izbor, samo kako nju nagovoriti na to.
bokte dramaturgije.....

shvacam da ti se svijet srusio tj. preokrenuo ali ovo sto govoris dolazi iz povrijedjenog ega a ne povrijedjenih emocija.

smiri se malo, rastava je nadrasticniji potez....

a kad se smiris, sagledaj situaciju sto je vise moguce racionalno. ono, lista za i protiv, sto dobivas sto gubis. mislim emocionalno, da ne bi bilo zabune

i ak te tjesi, ima puno puno gorih stvari koje ti se mogu dogoditi u zivotu. probaj staviti svoj ego sastrane a vise slusaj emocije.
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline