Pogledaj jedan post
Old 03.03.2009., 22:14   #63
Quote:
bella88 kaže: Pogledaj post
"dersette" hvala ti puno na riječima podrške i na svim savjetima,,,ja se nadam da će skoro naići taj "pravi" uz kojeg ću uspijet riješit taj svoj problem...još jednom hvala puno i blago se tebi što si pronašla takvog dečka,,nedaj ga !!!

molim.
ali pazi da ne zaboraviš na sebe u iščekivanju. neće ti "pravi" riješiti problem, ti ga trebaš priješiti prije no se on pojavi. u biti, s njim ćeš osloboditi sve ono što je godinama kočeno, i to ne u jednom danu,nego će ti trebati određeni period, ali taj period neće trajati dugo ukoliko,kažem, si upoznala srž problema,naučila biti sama, i naučila voljeti iskonsku ženu u sebi.

Quote:
nije mi se dalo čitati cijeli topic, jesi se uspjela jebucnut na kraju?

ako nisi, preporucio bi partnera kojeg voliš, malo alkohola, lagane muzike i puno petinga.
joj bilo bi lijepo da je meni to pomagalo. mene mala doza alkohola uspava, i strašno me peče želudac od pola čaše vina. sposoban je nositi jedino s kamilicom heh.
a ni peting nije pomagao, mene je i to peklo. odnosno slina me jako iritirala,jer nisam bila vlažana i od silnih pokušaja nasilne penetracije.
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom