Pogledaj jedan post
Old 05.11.2012., 11:21   #34
Quote:
LaMalina kaže: Pogledaj post
I ja imam isti problem. Ali bez pucanja kože. Bila sam kod prijateljice navečer (ali to nije važno), nije mi bilo ništa i sve je bilo sasvim u redu. Sljedeći dan sam se probudila s prstima punim mjehurića koji užasno svrbe. Pojavili su se na desnoj ruci, na srednjem prstu i prstenjaku, tamo unutra gdje se ta dva prsta "dodiruju". No, to mi je jako čudno, jer sam to već imala na istom tom mjestu. A tada su nestali sami od sebe. Neki kažu da je to zbog nehigijene, ali ne vjerujem. Što ću saad?!?!
Dishidroza, najvjerojatnije. Ponekad se poremeti pH kože uslijed nekih vanjskih ili unutarnjih poremećaja i onda se to tako manifestira. Mnogim ljudima to izbaci čim se pojavi malo veći stres u životu. Maži ruke nekom finom hidratantnom kremicom i ukoliko se počne periodički ponavljati odi kod dr. da ti propiše neku adekvatniju terapiju. Na žalost, najčeće je to liječenje siptomatsko, jer je teško pronaći pravi uzrok.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom