Tema: Medazol
Pogledaj jedan post
Old 26.10.2005., 01:57   #20
Quote:
FFE kaže:


Da, fakat, mora da su njegove bakterije odavno rezistentne na njegov "antibiotik".

Vilko je ono poznati hipohondar, tak' da me ne bi cudilo da svaki dan pije antibiotik.

E, svasta.
Veoma si glupa ste se mjesas u nesto sta ne znades...ali to je tvoje tipicno.

Kako osoba koja ima sve bolesti diagnostirane sa specijalistima/i to ne jednim nego ima po dva -tri misljenja pogotovo za spinalne/kicmene probleme i sa dvije teske operacije je hypochondrijak?

Moze li se zamisliti da imas Apneu ,Azbestozise,problem sa testesteronom i replecement istoga,IBS,maskulaskeleton probleme sa bursitis-ters-istrosene i povredjene i za koje dobivas stereoid injekcije...a podnasao si 10-15 godina te bolove jer imas druge precije bolesti....i da si ti to zamisljas ...za te sve dijagnose su potrebni x-ray, scan, i kontrola specijaliste najmanje dva puta na godinu.

I isto znades sta je Aranchnoiditis? ...priznaj nisi nikada cula za tu bolest, a kamoli znala kako je to nepodnosljivo i koliko poslijedica
daje osobe sa time su invalidi samo sa tom bolesti.

Je ti isto si kronican depression ,stress,anxiety, personality disorder bolesnik koji je morao radi toga u mirovinu i lijeci se od toga 14 godina i ostati ce tako za ostatak zivota.

A druge bolesti koje dolaze sa godinama ne spominjem jer svatko ima problema.

Tako seri svome muzu ,a ne ovdje se pravis vazna kao da se radi o jednom slomljenom noktu!

Bravo...stvarno si puna znanja!
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom