Pogledaj jedan post
Old 01.06.2009., 14:38   #10
Quote:
ile.ri kaže: Pogledaj post
Do unazad par mjeseci bi se složio sa svim gore navedenim, ali sada je situacija bitno drugačija i ja bi preporučio zaobilaženje vivaxa u velikom luku. Vivax uređaji su u ovaj dio EU stigli u dvije verzije. Prva je bila bez hw i sw problema, a druga na žalost ima i jedan i drugi problem što za što poslijedicu ima blokiranje, rušenje i neispravan rad navigacionog sw-a. Trenutno je situacija takva da ljudi šalju uređaje na servis i oni se sa servisa vraćaju opet neispravni jer je količina neispravnih Vivaxa enormna do te mjere da ih je nemoguće sve zamjeniti.

Tko može još uvijek pronaći neki zaostao Vivax koji ima u sebi instaliran Cardinale v. 2.3 neka ga slobodno kupi, ali oni koji su stigli sa novijom verzijom sw-a riskiraju da će kupiti neispravan uređaj za koji neće moći ostvariti svoja prava iz garancije.
ima problem ako budes snimao karte u RF (memorija navigacije), ako budes snimao na karticu (sto je i logicno,jer neces imati igo ili garmina na memoriji telefona, previse zauzima prostora) sve radi uredno, i neblokira i nerusi se.
znaci kartica od 2GB i na nju snimiti novu kartu cardinale-a i sve ostalo sto hoces.

vivax ima gresku ako se cacka po internoj memoriji, to je neosporivo, ali dok god nediras po tome sve ce raditi uredno. cak i nemas potrebe dirati po internoj memoriji, jer nema razlike gdje su ti snimljene karte.

sto se tiče garancije, ako zablokira ili nesta slicno zasto mislis da neces moci ostvariti garanciju. meni prvi vivax koji sam dobio nije hvatao satelite (nije primao signal), vratio iduci dan, dobio novi i to je to. nitko nije pravio nikakav problem.

pozz
drakic is offline  
Odgovori s citatom