Pogledaj jedan post
Old 12.10.2006., 07:34   #35
Curke, sad ste me malo zabrinule. Meni se sve desilo naglo, prije 3 godine. Počeli su me boliti užasno zglobovi (ruke, koljena, gležnjevi) i na nadlakticama sam dobila NODOZNI ERITEM (crvene, bolne kvržice). Imala sam i temperaturu 37-37,2 .
Dijagnoze još uvijek nemam, ustvari postavljena mi je kao SARCOIDOZA suspectum, znači sumnja se na nju, ali nije sigurno, pošto mi je ACE test negativan.

Oni jaki bolovi i nodozni eritem su nestali nakon šta sam 4 mjeseca pila kortikosteroide.
Ali još uvijek imam bolove u mišićima i zglobovima, ali su podnošljivi i nisu svaki dan. Temperaturu imam i dalje. Idem na kontrole kod dr Sentić, tu u Zagrebu.
Brine me to što nemam dijagnozu.
Dr mi je rekla jednom prilikom da može biti da mi je organizam tako odreagirao na neki stres u životu i da se taj "napad" ne mora više ponoviti a da sad još uvijek vučem posljedice toga i da ne mora ni biti da ću imati neku točnu dijagnozu.
Muči me to, malo sam skeptična.
Znam da je među toliko autoimunih bolesti koje sve imaju jako slične simptome teško točno odrediti o kojoj se radi, ali ovako kad si u ne znanju, to je najgore.
__________________
---Blonde. Smart Enough To Play Stupid.---
--only___me-- is offline