Pogledaj jedan post
Old 14.11.2011., 17:46   #2567
Drage moje djevojcice, moja Ljines, moja Renchi i svi ostali,
nisam htela da vas rastuzim, nego, eto, kad naidje takav period, ne mogu ni par koraka, a srce radi ko ludo (to zovu plucno srce, kad strada zbog nemoci pluca).
Moje bakterije se do sad, skoro 5 godina nikad nisu povukle, sve zbog tih bronhoektazija, (kao bazencici, prosirenja u plucima, do kojih antibiotik ne moze da dodje), eventualno se svedu na manji nivo, kad mi je lakse.
Najdelotvorniji su inhalacioni antibiotici, jer idu direktno , dosajnim putevima u pluca. Oni se tesko nalaze, brat mi salje iz inostranstva, jako su skupi, a jos pride, ne mogu se stalno koristiti, nego u ciklusima, i evo, vec mi se javila rezistencija na jedan inhalacioni, samo molim Boga da se ipak ponovo javi osetljivost na njega, jer mi ga je brat nabavio (za 2 meseca, a ako bih vam rekla, da kosta za 1 kao polovna kola ).
Ali, mili moji, svi ste vi moji heroji, vec sam bvam pisala o tome,jer svi imamo neke muke, neko ovde , neko tamo, samo vam se cini , kad vam je bolje, da niste takav slucaj. Ali smo i zaljubjrnici u Zivot, u bilo kojoj formi i zato smo tu , da ga iz dana u dan zivimo, d se bodrimo, i znam da ce biti bolje...
Evo, nemam obicaj da pricam viceve, ali, da ne budem sva u temi (oh, sta ce Vel. mod. da nam radi, milsim nasa Leeloo ), malo da promenim zanr:

Ide Mali zeka kroz šumu i sretne mazgu. Kaže joj:
• Zdravo, ja sam Zeka. A ko si ti?
• Ja sam mazga.
• A šta je to mazga?
• Mazga je kad ti je ćale konj a keva magarac.
Zeka slegne ramenima i ode dalje. Naiđe na vučjaka:
• Zdravo, ja sam Zeka, a ko si ti?
• Ja sam Vučjak.
• Šta je to vučjak?
• To je kad ti je ćale vuk a keva pas.
Zeka slegne ramenima i ode dalje. Naiđe konjska muva:
• Ja sam Zeka, a ko si ti?
• Ja sam Konjska Muva.
Zeka je pogleda s lukavim smeškom I kaže:
• Aj nemoj da sereš!

Izvinite na maloj prostoti
Pusica i pandica
iva64 is offline