Pogledaj jedan post
Old 03.10.2008., 12:06   #16
Quote:
goga_25 kaže: Pogledaj post
debeli off topic

white,
izgleda da ti živiš u stanu,
svaka kuća, odnosno okućnica ima zajedničku među sa susjedima, i uvijek svako ograđuje samo jednu stranu, kod nas je to lijeva,
znači ja ogradim lijevu i moj susjed (meni s desna) ogradi svoju lijevu i moje dvorište je ograđenu
Ne, ne živim u stanu, dapače, živimo na selu
Mislim da sam čula za tekve nebuloze no kad smo i sami kupili zemljište, prvo što smo učinili je da smo ga ogradili i to je bilo potrebno eto baš s lijeve strane gdje je susjed imao neke trule tarabe i nije mi palo na pamet da susjed radi naših pasa popravlja ogradu jer psi su moji i obaveza je moja da budu na sigurnom i da ne mogu van iz dvorišta ili sam ih trebala pustit ičekat da susjed napravi ogradu od 2.5 m da ovi ne mogu van, a u međuvremenu nek šetaju ulicom Svašta.

Tara 3006 ok, zato sam i pitala u čemu je problem, malo mi je bilo čudno no za ovo se u ovom slučaju nikako ne mogu složiti
Quote:
Nego moja poanta je bila da ljude netreba spriječavati da uzmu psa to što nemaju ograđeno dvorište.
i to zato što se u ovom slučaju radi o psu koji će boraviti isključivo u tom neograđenom dvorištu i kad su ljudi doma i kad nisu i uvijek što znači da će lunjati od prvog dana i vjerovatno neće imati dug život da ne spominjem ugrožavanje ostalih. Ježim se od takvih ljudi koji puštaju pse da lunjaju kako hoće, svaki dan imamo problema u šetnji radi takvih, ne samo s psima nego i kad šetamo s djecom i nikad neću biti za takvo ponašanje i nadam se nadam da će se naši zakoni u vezi toga konačno početi primjenjivati radi svih uključenih.
white alien is offline  
Odgovori s citatom