Tema: Celijakija
Pogledaj jedan post
Old 31.05.2010., 13:23   #19
leonee, ja cak nisam preplasena, svo zlo u tome i ako ima celijakiju... prosli smo mi i puno gore...
meni ju je samo zao, jer jako voli jesti i pita cim vidi da neko jede da bi i ona... sad ce to biti tesko... jer ne smije sto i ostali...

nova, biopsija je, a i nije jedini nacin da se dokaze... puno smo razgovarali s doktoricom i sigurna sam da na biopsiju necu pristati... nema sanse da prolazim opet to mucenje s bolnicom i uspavljivanjem... radije cu je drzati na dijeti ako to bude potrebno...
nismo bili kod gastro nego kod pedijatra geneticara koji boluje od celijakije a mamina mi je prijateljica...
prije dok se jos nije radila biopsija, djeca su se stavljala na dijetu da bi se vidjelo postize li se napredak... istodobno moram paziti na stolicu, i pratiti da li u njoj ima vlakana koji pokazuju da se hrana ne probavlja kako treba... tako sam ustanovila da mlijecne proizvode ne probavlja dobro, jer joj nakon njih stolica bude skoro skroz bijela...
ona je sad 7.800 grama sa 15. mjeseci...
ja sam prije ovog razgovora bila poprilicno sigurna da nije nista jer sam i ja i svi u mojoj obitelji takvi: mrsavi, jedemo zavidne kolicine hrane, imamo dobru probavu... jedino da nemamo svi celikajiju, a da to ne znamo...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom