Pogledaj jedan post
Old 31.08.2012., 09:31   #614
pošto se juče nisam dobro osjećala,odlučih pojesti dvije palaćinke s nutelom-znamo da ništa ne tješi ko nutela ugl dan prije umjetno sladilo,juče nutela-i jedva sam ostala od količine češkanja!! curke prije par dana češkanja je bilo 1-2 dnevno,samo,zamislite!!!taman se bila mislila pohvalit prije no što sam unijela saharin i ovoliko šećera. a vratio se i dobri stari jaki poriv za čupanjem i čeprkanjem po trepavicama. al sam se oduprla govoreć si da su to glupe gljivice koje luduju od količine šećera kojima sam ih nahranila,proći će kad ih opet smanjim,to nije razlog da čupam,samo bi se počešala i amen.

kupila sam čičkovo ulje,koje u sebi sadrži i ricinusovo, bademovo,vitamin e i još nešto zaboravila sam.ugl sve potiče rast kose i djeluje protugljivično.također radi istog pijem laneno ulje i čaj od korijena čička.

i ne može mi nitko više reći da hrana ne utječe na trich,nitko! nije lako,al kad i pogrešno jedem,sad znam šta je uzrok i bit će puno lakše odoljeti.ima ovo i svoju naravno psihičkunotu,jer čim me udari konkretniji,jači stres odmah ruka polazi.mišljenja sam da je sve počelo s gljivicama i vremenom prešlo u automatsku radnju s kojom se smirujemo.eto toliko od mene.piiiiiiiišite!
sydney is offline  
Odgovori s citatom