Pogledaj jedan post
Old 10.07.2017., 09:47   #383
Quote:
upomoc21 kaže: Pogledaj post
Dragi moji, izvinite unaprijed ukoliko sam mašio temu.
Došao je dan, odlučio sam.
Ne želim više konzumirati to smeće.
To već traje 6 godina i ne mogu stati.
Kad sam bio nešto veoma bolesta, izdržao sam godinu i pol dana bez toga.
I sad evo ga opet.
Od desetog mjeseca, ja se ne mogu "odduvati" da se tako izrazim.
Svaki prokleti dan.
Funkcionalan sam, radim, ostala još samo dva ispita - to nije problem.
Međutim, ja se osjećam grozno, vidim da to radim iz čiste obijesti i nemogućnosti da se nosim sa svojim problemima.
Društvo je divno.
Većina ih "duva" ali kad god sam rekao da neću, nisu me nikad terali, to bih slagao kada bih rekao.
Ne pričam o fiizčkoj ovisnosti, jer to marihuana (valjda?) ne uzrokuje, već o čistoj psihičkoj.
Pijem antidepresive već tri godine, Eliceu zbog paničnih napada.
Pijem i Normabel, jedan ili dva dnevno, jer radim odvratno stresan posao s još odvratnijim ljudima.

ŠTA DA RADIM!?
Već si zadnjih mjesec i pol dana govorim, neću - neću, izdržim 3 dana i aj jovo nanovo... Opet sam jučer failao...

Kako da se riješim toga zla, momentalno!?
Ne zanimaju me moguće korisne stvari toga, znam ih i sam, samo želim da se manim toga na vijeke vjekova jer od 1.9. krećem raditi novi posao na kojem neće biti moguće dolaziti u takvom stanju

Ako itko ima savjeta, pomažite...
neznam kak bih ti pomogo stari, fakat neznam. možda da počneš nešto konzumirat drugo, ne droge nego nešto za odvikavanje, neznam majke mi pomogo bih ti al ne kužim se u to. možda ima lijećenje za to, za odvikavanje. mislim mi smo to pušili i po tri godine ali nikad nisam steko ovisnost. mogo sam prestat kad sam kod htio ali mi se nije dalo jel je takva ekipa bila i onda sam prestao nekak smo odrasli. znam frajera kaj mi je pričo kaj je to pušio 6 godina tad smi igrali one tabletne igre tipa Dragons and dungeons i tip veli da mu je spržen mozak od te marice ja tad nisam više pušio ali frajer je imo jebenu maštu ono baš ludu. neznam jel tad bio pod marici nije imo crvene oći ali možda je uzo Visine neznam stari ak te to tak jebe odi na rehab ak to uopće ima od marice. ak ima od kokaina ili herića valjda ima i od marihuane sam kaj je sad zajebano kaj radiš pa nemreš napustit radno mjesto. fakat trebaš se raspitat ozbiljnije na netu i zvat telefone, nema druge.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom