Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 14:24   #78
Quote:
lav1000 kaže: Pogledaj post
ja ne znam gdje je drugdje osim između Korenice-Gračaca taj dio????? Ok ima ono prije/poslije Slunja ovisno odakle dolaziš gdje su proširenja to je jedno 3-4km.... Slunj - zagreb(od KA po AC) tko odvozi ispod 1:30 je za psihijatriju, Korenica-ZD (sve po staroj) nemoguće ispod 1:30, i eto korenica-slunj ti ostaje gdje je 50% relacije na ograničenju 60, 45 min minimalno, ali na forum.hr ekipa to odvozi za 3:30 bez jebemti sa golf dujom
Nisam išao za tim da je dionica do ZD preko Velebita.

Ja idem do Omiša preko Knina pa od Knina nekad na Sinj a nekad na Drniš (kako kad, češće preko sinja jer iako je duže, bolja je cesta).

Da vidiš veselja u ovim dijelovima (pustošima) između Udbine i Gračaca pa Gračaca i Knina, pa onda od Knina do Sinja ili Drniša. Na tim djelovima najbrže vozim jer prometa nema, naselja nema, pandura nema a cesta dobra. (i moram napomenuti da navedene brzine vrijede samo po suhom, naravno da po lošem vremenu ne vozim tako).

A ovaj dio Korenica - ZG, e to je muka, gust promet, zavojitija (lošija cesta), puno naselja - tu uvijek vozim normalno (to znači u prosjeku zadano ograničenje plus 10 - 20 km/h na sat ovisno van ili u naselju).

Na taj način vožnje ne da nisam još dobio kaznu, nego me još nisu nikad zaustavili.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom