Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 14:42   #80
Quote:
ledozd kaže: Pogledaj post
Kameru nikad neces viditi , tj ako je i vidis onda je kasno za kocenje jer je ona tebe vidila prva i zabiljezila je to.

Ako ces voziti po ogranicenjima onda ces se navozati dobro, 5-6 sati ako ne i vise i opet postoji mogucnost da se negdi zajebes

Poslano sa SM-G950F
Ako vidis da se priblizavas naseljenom mjestu i da je ogranicenje 50, ne moras ko sivonja i dalje vozit 120-130, nego spustis na 80.
S te brzine sigurno imas dosta vremena za usporiti od kako vidis kutiju pa do kako ona vidi tebe
Ako i ne stignes zakociti, dobit ces u najgorem slucaju 1000kn kazne i platit samo pola od toga. Sto opet nije puno vise od cijene autoceste Vz-Zd-Vz...

Ne nagovaram nikog da vozi starom cestom. AC je sigurnija, brza, ali i puno skuplja. Nekom tko tu dionicu prođe 1-2 puta godisnje, tih 300kn za cestarinu ne igra nikakvu ulogu.
Ja je prođem minimalno toliko puta mjesecno i ne isplati mi se davati novce za cestarinu.
D1 je u super stanju, tko je voljan pripazit da ga ne slika fiksna kamera moze doc do Dalmacije za dosta manje novaca, ali za malo vise vremena.
Sve je stvar osobnih preferencija.
Ja volim s međedima kod Macole pojest sendvic
Steta sto vise nema i divljih svinja i svih ostalih zivina (samo međedi i jeleni su ostali)
nigda_vz is offline  
Odgovori s citatom