Pogledaj jedan post
Old 20.02.2014., 14:17   #25
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post
Tišina otvorenog i hrabrog srca, koja otkriva otvorenu i neustrašivu ranjivost govori glasnije od bilo kakve izgovorene riječi. Stapanje mnoštva kapi u jednu lokvu gdje se gubi svaka odvojenost i u kojoj nije potrebna nikakva komunikacija sve "govori". Tada dvoje postanu Jedno i komuniciraju srcem.
Evo sinoć sam bio tužan. Iskreno i duboko tužan, te sam htio pisati o tome. Ta tuga nije imala nečije lice, ona nije došla s nekim riječima... jednostavno, kao jedan mjehurić sa dna koji se oslobodio, jurnivši na površinu. Možda kao posljedica onog nedavnog oprosta ili nekakva slutnja i priprema za gubitak koji donosi vrijeme. Htio sam pisati, staviti to van sebe jer lakše je promatrati, opipati, shvatiti...

Neke su mi riječi šapnute, netom prije sna, te male sjemenke radosti koje mi je ubacila u uho, pale su na tlo i bila je noć, bilo je mračno, ali toplo. Već jutro je bilo drugačije, nekako lako, sjećao sam se svega o toj sinoćnjoj tuzi, ali me nije više nastanjivala. Proklijale su prve klice radosti. Nastavio sam i dalje misliti o njoj (tuzi), prisjećati se, ali kako sam sve više koračao u dan, tako su se i misli o njoj jednostavno rasplinile. Sve je dokrajčila južina s nekoliko kapi kiše u lice. I odmah sam ugodno protrnuo, sjetivši se ove teme, pozitivnih ljudi, jedne zdrave energije. Sjetio sam se i svoje vrtlarice koja je sinoć posijala tu radost i dok sam ja spavao, zaljevala ju je svojim mislima.

Vidite, to je ono činjenje dobra i jasna manifestacija njegove sile na stvaran život. Dio toga sam već prosljedio dalje, dio upravo ostavljam tu. I tu nema kalkulacije, jednostavno morate pustiti ljude blizu. Koliko god vas to otvaranje srca činilo nesigurnima i ranjivima nužno je...




... nužno je za ovu borbu koja nam predstoji.
Quote:
Happyning kaže: Pogledaj post
Budi se zora buđenja ratnika srca koji se bore u sasvim drugim dimenzijama bez korištenja oruđa i oružja. Iskonska i najvažnija hrabrost bez želje za slavom i za dobrobit svake pojedine kapi tek se u ovim vremenima aktivira. Borbe se danas trebaju voditi u sasvim drugim nefizičkim dimenzijama.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom