Pogledaj jedan post
Old 07.02.2008., 19:25   #4
Evo ovako sam ja izvadio papire. Vise na blogu o tome na http://oglasnik1.blog.hr/
n veli da mu neka dadem gruntovni izvadak ,dam ja njemu gruntovni izvadak ,na izvadtku pise zemljiste i grunt veli mi da to nije dobro (prije sam mu dao kopiju katastarskog plana gdje se vidi da je kuca ucrtana) te mi veli nek otidem na urbanisticki ured da mi dadu papir gdje se vidi kad j izgradena kua.Sjednem u auto i za par minuta sam u urbanistickom uredu ,tu mi vele da takve potvrde vec 3 godine ne izdaju. Idem dalje na katastar i velim sto mi treba vele nema problema to cemo ti izdati za 5 dana, dodem ja za 5 dana sve je spremno ,na papiru pise kuca je izgradena 1915 g, ima 90 m2,potvrda sluzi za dokazivanje da za kucu nije potrebna gradevinska dozvola ( sve sto je izgradeno do 15.02. 1968 godine , te gradevine se vode kao da imaju graevinsku dozvolu) cijena ove potvrde je cca 350 kn.Posto sam konacno dobio ovaj papir idem ja na elektru gdje sam predao ovu potvrdu gdje su rekli da ce mi poslati ugovor za struju. Stigao je ugovor za struju
__________________
zagorac
maksica6 is offline  
Odgovori s citatom