Pogledaj jedan post
Old 15.03.2008., 13:05   #4
Quote:
Stari Zeke kaže: Pogledaj post
Ima gdje na webu kakav obrazac za to? I da li idem u Vukovarsku, bez obzira što sve rješavam na općini u Gorici? Tnx!
Ja sam ih pitao za komunalni. Za gotovinu odobrajaju 10% popust. A na rate može do 12 rata s tim da rata ne smije biti manja od 500 kn i nema kamata. Zvao sam čovjeka prije tjedan dana. Za vodni koliko znam možeš beskamatno dobiti na tri puta platiti s tim da nema popusta. Samo ZG je 30 kn/m3, sotala hrv je 20 km/m3, područja od posebne drž skrbi su i manje (mislom oko 10 kn/m3).

Možeš li mi Casio pojasniti kakva se molba predaje. Da li to sam napišem nekakvu molbu tipa: Najprije u zaglavlju navedem podatke o sebi a dalje: Molim da mi se obračuna komunalna naknada za obiteljsku kuću u xyz (navedem broj kč. i ko.) i potpišem. Zar to ne bi trebali ovi što si im predao glavni projekt na potvrdu slati po službenoj dužnosti. Ovaj sa komunalnog iz općine V.G. mi je rekao da ovi takve privatne molbe u hr. vodama ne prihvaćaju sa obrazloženjem da to treba biti poslano po službenoj dužnosti od ovih gdje si predao gl. projekta na potvrdu. A ovi to navodno više ne žele slati. I još ako i prihvate ti moraš s tom molbom predati i jedan primjerak glavnog projekta (dakle 3 si predao na potvrdu i još jedan za obračun komunalnog uz molbu i jedan za vodni).

Može li ovo netko komentirati i pojasniti? Sigurno je bilo takvih slučajeva.
tradicev is offline  
Odgovori s citatom