Pogledaj jedan post
Old 27.04.2008., 00:33   #147
Quote:
Ivancica kaže: Pogledaj post
Lacky Luck, saberi se. Ne mislim da mi se toliko gadi da ne bih probala, zasto da ne, ako on to zeli i meni nije problem, ne vidim nikakvu prepreku u tome. Meni je to neobicno, ali nisam do ovoga nikada ni pusila, a njemu jesam, jer mi je toliko drag da sam htela to uraditi. Za spermu isto. Neke druge stvari sam odbila. Ti ne razumes da se na nesto moze pristati i bez da se izgubi lice ili samopostovanje. Zasto ne probati nesto sto me zanima i sto zelim da probam? Samo glupi ljudi se vrte u krug ne probajuci nikada nista i zive kao robovi sami sebi nametnutih vestackih ograda. Meni to nije potrebno, ali ako si ti srecan sa time, zivi kako zelis, samo dalje od mene...
ja nisam taj sto ga opisujes, niti sam nalik.
uvijek sam tvrdio da svi treba da rade sto zele, i da uzivaju dok su mladi, nikad nisam bio ogranicena osoba, ali sam imao uvjek par stvari koje sam nosio kroz zivot.
ono sto zelis da uradis od zivota trudi se sto vise, ali se isto tako moras truditi da ne povrijedis ljude oko sebe.
za neke stvari su potrebne zajednicke odluke, ne donosi ih sam.
probaj sve sto tebe interesuje,a ne druge,
imaj svoj fazon, jer jedino ce te tako prepoznati kao osobu a ne kopiju.

nisam nikad bio protiv takvih stvari. ko voli nek izvoli.
ali ti si napisala da ti se to gadi a sada pises kako to zelis, ne kontam,
procitaj sta si napisala pa mi reci da li grijesim ali po onome sto pise isto kao da si primorana na to i da to pristajes ne radi sebe vec radi njega.
i to je to.
to je ono sto mi je smetalo. a to kako ce te vi uzivati, to je do vas, neko voli i gore stvari, koje sam naveo. nemam ja nist na to komentar, ja mogu samo da kazem da je to ne volem, i da me ne pali, i to ti je moj odgovor
a svi ostali komentari su bili zbog toga sto si napisala da ti se gadi ali ces ipk to uciniti.
to je za mene besmislica. ja nikad ne bi uradio nesto sto mi se gadi.

a sada pises da ti to zelis, i svasta nesto.
za mene je gubljenje obraza i svojeg ja ako uradis za nekoga nesto sto ti se gadi, samo da bi pokazala ljubav, a taj komentar sad sto si ubacila da ti to zelis, e o tome necu ni da pisem, jer ne volem, prvo ti se gadi, a sad zelis,
ne mogu shvatiti da neko zeli ono sto mu se gadi.
fakat je do zenskog uma
Lacky Luck is offline  
Odgovori s citatom