Pogledaj jedan post
Old 26.08.2008., 12:47   #13
Ve-vu-ve i dalje djeluje. Sjedim nedjelatna dok mi se kesa koja je aktivna, cereka sa glave. Čekam taj prokleti čaj i štopam otkucaje svoje koka gorke sudbine.
Ko me vrag tjerao u visine...još ću dočekati Noć vještica ovako zapakirana...a čaj mi još nisu poslali!
Da je peruanska ljama opremljena sa svježim lišćem koke, krenula sama sa brda na put, pa autostopom do izvozne luke, pa brodom do Europe privezana na palubi kolumbijskog broda sa 658 kila skrivenog kokaina u plastičnim banana, pa sa romobilom, kamionom i pješice već bi došla na carinu Glavne pošte. Porculanski ten na jednom dijelu moje glave, na licu, trza se u bolnoj grimasi...a na gornjoj strani sive su stanice već skuhane ispod te plastike...i sad tek otkrivam da nesvjesno činim krivično djelo...lišće koke naručujem preko interneta a od toga se radi kokain. Upsss...KZ mi prijeti!
Završiti ću u Požegi, u omiljenoj mi ženskoj kazninici sa ženskim svirepim ubicama muževa koji su ih godinama mlatili... zbog šverca droge i ljaminog mesa. Moj će se dosje popuniti jer osim par prometnih prekršaja i izvikivanja nepoćudnog sadržaja, nemoralnog karaktera za vrijeme Dječjeg festivala u Šibeniku godine 1982. kad sam mlada i nadobudna koristila svoje oratorske sposobnosti na javnom mjestu...zbog tog droga lišća nabrati ću 10 godina robije.
Ve-vu-ve me neće spastiti, niti Noć vještica...
Ipak...u mog skuhanom umu...otvara se jedna ladica...opa, da...dok zalutala ljama ne dođe sa čajem na carinu, ima mi SPASA.

U moj vrt a to vidim kroz rupicu na glavi, naselila se ova biljka.
http://www.henriettesherbal.com/pict...ramonium-5.htm

Osim što ljepotom svojih tuljca bode oči...samo ja znam da ona ima razna svojstva. Dapače, na zlom je glasu kao i svaka ljepotica. Od djece stvara stare ljude, od staraca radi mrtve starce, žene pretvara u zmajeve, zmajeve u punice, muškarce striže ko obraslu janjad...a tko se s njome ne ostriže taj je medicinski fenomen.
Njeno visočanstvo DATURA je prava droga natura pa umjesto lišća koke, sad imam mogućnost staviti u šalici lišće stare dobre Dature Stramonium.
Atropin i skopolamin rade čuda... u kombinaciji sa osobnom ludošću, jače su od Erythroxylon coca.

Na meni je sad odluka...čekati očajna u ve-vu-ve obrascu, moju zalutalu zabludjelu ljamu... ili posegnuti za lišćem samonikle domaće (na espanjol "toloache") dature koja mi je na dohvat jedne ruke!?!

I ne samo to. Moram djelovati brzo a ne kao Peruanska sporo-poštanska ili PSP ljama...čujem nešto se izvan vrećice šuška. Motorna kosilica je došla sa popravaka još prošli tjedan. Ako se netko od ukućana koji i inače stanuju u mojem stanu sjeti da bi bilo vrijeme pokositi vrt jer moj ve-vu-ve i dalje traje...ode moja datura....
Onesposobiti ću dovod benzina u motor kosilice. To uvijek pali u holivudskim filmovima...i kosilicu staviti u stanje mirovanja. Reda radi...jer ipak očekujem moju PSP ljamu sa paketom...a datura nek ostane, nikad se ne zna...možda je ljamu trajno oženio neki Don Kokain iz Kolumbije, pedofil i zoofil, zločinac, macho tipus kao i vlasnik plantaža banana i kokaina...sa zlatnim zubima.
Damn... ovaj svijet zna biti tako okrutan prema životinjama!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom