Pogledaj jedan post
Old 14.03.2012., 14:39   #19
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Jesi ti kad bio bolestan i bez novaca? Iskreno, ako može.

Lako je tuđim...mlatiti.

Danas u Hrvatskoj, na kredit sve, od zdravlja do posla, parovi se ne usude ni sanjati drugo ili treće dijete, gdje ako ti ode zub - otišao je, jer nemaš novaca, gdje je pola provincije kruha gladno.
Daj molim te nemoj.

Koji jebeni iphoni? Vidite samo mlade. Promatraj starce koji su odradili cijeli životni vijek, u poderanim čarapama i iznošenim cipelama. Pitaj ih kad su bili na masaži i u toplicama? Usporedi ih s penzićima koji kod nas dolaze kao turisti. Pogledaj im lica, tijela, njegovanost.

Jad i bijeda su.
Nama dobro.
Ne mlatim ja tuđom kitom po koprivama. Bez para nisam fala bogu starci mi dobro stoje. Imam 2 brata i tri sestre, i svi su zavrsili faks osim mene (ja sam odustao nakon dva tjedna). Al ak jedan dan ja necu imati para radi toga kaj nisam zavrsio faks nemogu krivit drzavu zato sto nemam para a to rudan radi. Ona kaze ja nemam para zasto me drzava nije zastitila? Pa kaj bi za svaki neotplaceni kredit trebala drzava mjenjat cjelu strukturu zbog tebe evo primjer koji zelis bit njegovan kao njemacki turist da ti lice sjaji. Pa nemoze ti lice sjajit ko njemackom turistu ako nemoze. Odi u njemacku to ti je najbolje. A i pitanje je zasto bi lice i njegovanost bili znak srece kad to mos pokrit sa tim?

Ti si nesto pobrkao. Jer i kod nas ima penzica koji dobro izgledaju isto ko sto i kod njih ima penzica koji lose izgledaju.

Ja tebe sad pitam zasto ti zelis imat auto? zasto si ne kupis bicikl ako nemozes imat auto?
__________________
hypnotic influence
franco_ is offline  
Odgovori s citatom