Pogledaj jedan post
Old 05.08.2004., 21:22   #1
Angry Kako me je BUG zajebao!!!!!

Sorry za caps i psovanje, ali fakat sam sada pop**dio!
Spajam se preko Vodatela, njihov sam pretplatnik. Nedavno sam reinstaliravao Windowse i morao sam kreirat novi connection za spajanje na Internet. I tako ja lijepo otvorim Bug #139 i idem vidjet broj za Full4U!

Evo citat:
Quote:
Na Full4U spaja se putem pristupnog broja 076/488-888 i uključuje mjesečnu pretplatu od 49 kuna ili godišnju od 490 kuna.
I, ja lijepo kreiram connection i idem mjesec dana s tim connectionom, ali napravi sam pogrešku (SREĆOM), kad sam 2x kliknuo na connection stisnuo sam zarez, pa enter (zabunom), te mi se user name promijenio u "," i na moje iznenađenje spojio sam se na net! Pomislio sam "čudno", probam sa bezveznim passwordom, i 'oće, odem ja na http://it.monitor.hr/cijene/ i vidim da je broj 076/788-888!

Sada, vi zaključite... mogu s bilo kojim user name-om/passom na Vodatel na broj za "pretplatnike"!

Vidim ja malo niže... 076/488-888 - Gost 6 kn/h (jeftina), 12 kn/h (skupa)!

E onda sam fakat pop***io, išao sam ovaj mjesec MNOGO više na net nego inače, a i to još na GOST! Ja plaćam pretplatu, a idem na Gost! Je*em ti Bug! :2up: :2up:

Inače, vodim evidaneciju koliko idem na net, i zasad imam oko 405-410 kn, a inače (da nisam gledao Bug) imao bi 3x MANJE!!

AAAAAAARRRRGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!
konj111 is offline  
Odgovori s citatom