Pogledaj jedan post
Old 28.03.2008., 10:25   #1
Kako se ljepše oblačiti?

Mislim da ovakva tema nije bila, a možda može pomoći meni i durgim curama koje muče isti problemi.

Dakle ovako, nije da se ja ružno oblačim, ali sve se na kraju svede na to da je ta moja oblekica jako obična...
Zanima me kako se ženstvenije oblačiti, gdje kupovati, kako birati?
Recimo, vidim da bi si trebala kupiti nekoliko majčica, odem u shoping, kupim si navodno lijepe stvari, ali na kraju ispadne da su to onako totalno svakodnevne, nimalo seksi krpice.
Svakodnevno sam u tenisicama i trapericama jer se u njima najugodnije osjećam. Dobro, mislim da to nije neki problem jer vidim puno cura u tenisicama, a da super izgledaju. Kupih nove balerinke pa kad još malo zatopli možda bi mogla od toga krenuti i izvući se iz tenisica.
Kao što sam već negdje napisala imam neke glupe fiks ideje da čim nešto ljepše obućem sam presređena. Recimo, meni je sređenost već vesta/tunika na tajice i čizme. Kad to vidim na drugome uopće mi to nije neka sređenost, ali kad to na sebe stavim već sam si totalno presređena tako da na kraju predivnu vesticu koju sam si kupila ni ne nosim jer mi je za svaki dan kao previše, a navečer za van opet nije to dobro.
Onda na red dođu izlasci, e to je posebna drama. Svaki put kad treba negdje ići ja nemam šta za obući. I stvarno nemam, jer svaki put kad odem u shoping ja si opet kupim nešto totalno bezveze. Znala sam otići u kupovinu neke majice baš za van i u većini slučajeva nisam ništa našla ili sam kupila nešto što je na kraju opet bilo nešto totalno bezveze.

Ne znam uopće na koji način mislim da mi vi možete pomoći, ali eto, moram probati jer se baš loše osjećam zbog toga. Onako stanem pred ogledalo, nisam zadovoljna, pa sam sva frustrirana zbog toga jer si nisam lijepa, a ne znam kako si pomoći. Možda jednostavno nemam stila, a za to ste vi ovdje na uskočite. Imate neki savjet za mene smotanu?
Znam da bi možda najbolje bilo da postavim koju slikicu, ali khm, imam filing da će me onda još i prepoznati. Budem još vidjela.

E da, još nešto. Možda ja jednostavno ne znam nositi te krpice, možda je sve stvar samopouzdanja. Jer evo konkretnog primjera. Igrom slučaja još jedna cura sa faksa i ja imamo istu majicu, onako ništa posebna, ali slatka. Obje ju obučemo na traperica i tenisice. Ona izgleda stvarno super, ono, da se svako okrene, ja sam ista ko da trenirku imam na sebi.
Da, ovako kad se čitam zvučim si pomalo ludom, ali vjerujte ovo zna baš frustrirati. Jer nisam jedna od onih koja fura neki klošarski stil, dapače, jako pazim na izgled, patim na to, a totalno fulavam. Nisam više neka tinejđerka koja se traži, već bi trebala malo ženstevnije izgledati, ali ovako kad me netko vidi kak izgledam da mi redovito max 17 godina. Ja bi da se to promijeni.

Ispričavam se zbog ogormnog posta.
Collien is offline  
Odgovori s citatom