Pogledaj jedan post
Old 10.09.2011., 13:15   #664
Vec sam isti post napisala i tam di su tema dekolorizatori i slicno, al tam mi se cini da nema nikog pa evo da pokusam ovdje..
Zao mi je ako uletavam s vec postavljenim pitanjem, ali nemam bas vremena citati sve po redu..
Moj problem je sljedeci..
Prirodna boja kose mi je neka medeno smeda i krenula sam je polako bojati u plavo.. Frizerka mi svakih 4 tjedna radi pramenove.. Radi ih u razmacima da mi ne osteti kosu, ali dok mi ne pokrije cijelu glavu pramenovima, hodam uokolo prugasta.. To mi inace i ne smeta tolko jer je frizerka zaista dobra i napravila je pramenove najbolje sto je mogla, ali isla sam na odmor gdje sam htjela biti zgodna pa sam morala nesto poduzeti.. Pofarbala sam se s onim palette preljevima u prirodnu boju.. Radila sam to i inace i svaki put je bilo ok (isperu se za 3-4 tjedna), ali evo ovaj put boja je nesto tvrdoglavija nego inace i nikako da ode..
Mislim da su dekolorizatori malo prejaka kemija za moj slucaj, ali nadala sam se da postoji jednostavno neki sampon malo jaceg sastava od obicnih..
Jel netko zna kakav sampon koji bi pomogao?
Galadriela911 is offline  
Odgovori s citatom