Pogledaj jedan post
Old 29.10.2007., 22:45   #63
2 arna - slazem se u potpusnoti, zato sam u nekom iznad postu i napisao da je sama zelja da si pomognemo i budemo zdraviji vec odmak od negativnog, od zlocestog koji nas zeli unistiti.
jos kad i zamolimo najveceg PRIJATELJA i OCA da nam pomogne i zastiti od sveg negativnog i da nam pruzi ruku da ga slijedimo kao malo dijete.. pa to je onda divno i ide u dobrom smjeru.

2 normall - gledajte stricek, NEMOJTE molim Vas OPET zakljucivati umjesto drugih..
ovom gore izjavom ste zakljucili i osudili arnu i mene na svasta.. jadan potez.
ne znam kako arna na to gleda no moje misljenje je da malo pretjerujete jer Vi kao stara iskusnjara ne mozete znati kakav imam pogled na ista od toga navedenog!
mozda sam puno mladji od Vas ali niti Vi niti itko ne moze znati koliki komad kolaca nam svakome Bog daje.
necu pisati u vezi toga u sto vjerujem, ali je daleko od Vaseg siromasnog zakljucka.
brzate sa zakljucima gospodine normall.
i opet, ne shvacam smisao Vasih postova!
sto to tocno zelite poruciti?
hajde, napisite jednostavno i razumljivo.
zar mi koji zelimo pomoci sebi i drugima zivimo u zabludi?
ili Vam smeta to sto nam je potrebno Ucenje koje nam priblizava i pojednostavljuje kako prihvatiti Boga kao jedinog i najveceg lijecnika, najvecu ljubav i snagu koja je napobjediva?
meni je potrebno takvo Ucenje jer neko drugo nisam mogao razumijeti niti prihvatiti.
gospodine Normall, samo recite sto Vam nije jasno i izjasnite se jer ovakvim stavom nigdje necete stici.
a i ovaj avatar + custom user title Vam je neprimjeren malo.. ne kuzim, nekakav jez koji zeli lizat i ide liz liz liz.. onak k'o neki iskompleksirani pedofil. LOL!
ovako ne-direktno pokusavati ocrniti nesto sto niti ne poznajete je stvarno ne-zreli i kukavicki nacin.
da poznajete onda bi ste to malo drugacije objasnili.
ako zelite biti korektni onda recite i ARGUMENTIRAJTE ono sto jos do sada niste uspjeli.

pusa!
(nadam se da se jez nece ukrutiti)
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom