Pogledaj jedan post
Old 13.11.2007., 18:09   #73
Quote:
ruby_7 kaže: Pogledaj post
Da!!

Imaš pravo.Ići ću ja na te njihove skupove a i ima i omladinska zajednica,pa šta druženje sa ljudima dobre volje i dobrog srca ne može biti nikako pogrešno.Mislim,normalno je što mi je svašta padalo na pamet i što mi se niz nedoumica vrtilo u glavi,ovako si mi još to malo približio i sada mi je jasno šta želiš reći.
Svijet je danas pun zla,puno je toga što tako zlorabimo i uopće nismo ni svjesni šta imamo dok to ne izgubimo.Ponašamo se bahato i svi samo sebe gledaju i svoje "ja",a pored zdravih očiju proleti nam puno toga.Puno ljudi,puno toga dobrog nam klizne iz ruku,samo zbog vlastite nepromišljenosti i sebeljublja...Ma neznam,moram se pomiriti sa tim nekim stvarima o ljudima oko sebe,a samu sebe mogu,želim i hoću proomjeniti,jer jednog dana će biti kasno i Bog neće isto tako, imati vremena za mene....
Koliko dugo si ti u tom klubu prijatelja!?Kako si tamo otišao?I što se dogodilo pa si se obratio,mislim kako je do toga došla!??KAko si se prepustio i povjerovao i dao sebe!?
Nadam se da ne dušim...pozz
naravno da ne.. nikakva tlaka, meni je ovo okej i zato sam poceo tu pisati..

isto tako se mozes i za cijeli svijet moliti da se makne ta zloba sto te smeta..
pomoci ces da se makne a i tebi ce biti lakse jer ces znati da si i ti tome doprinjela!
mozda se nekima cini da je vec zlo obuhvatilo cijeli svijet ali nije.. Bog je ipak jaci!!

a sto se mene tice, uglavnom sam napisao u onom mom prvom postu..
makar sam odlazio na satove omladinske zajednice samo (svaka 3 tj.) sam i dalje isao van i unistavao se alkoholom, drogom (za koju niti nisam znao da je droga) itd., i onda kad sam dosao pred samo dno sam zavrsio u bolnici a na putu do bolnice sam zamolio Boga da ne dozvoli da umrem na ulici kao stakor vec barem da dodjem do bolnice.. isto tako sam ga molio kao prijatelja da mi pomogne da ne zahtjevam vec da se pouzdam i da vjerujem da cu uspjeti doci do bolnice..
tako je i bilo.. i danas sam tu, zdrav i sretan sto sam sve to u zivot u prosao jer inace ne bih bio tu a mozda niti ziv..

svako dobro!

Ozy
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom