Pogledaj jedan post
Old 04.02.2008., 12:53   #111
Nedavno sam pokušala zamijeniti jaknu kupljenu na sniženju u roku 7 dana urednu sa etiketom (naravno nenošenu i u potpuno ispravnom stanju) ali nisu mi dali jer je kupljena na sniženju (napominjem da je to dućan u kojem često kupujem...) .
Nedavno sam kupila majicu iz nove kolekcije koju sam hjtela vratiti i uzeti drugu. Prošlo je tjedan dana, majica ima etiketu, jedini problem je bio taj što je bila malo zgužvana jer sam je nosila u vrećici, a materijal je takav da se lako zgužva. Nije mi ju htjela zamijeniti (odmah je rekla da smrdi i da mi je ne može zamijeniti). Naravno da nije smrdila i bila je potpuno čista i nenošena i imala je etiketu...Prepucavanje je trajalo malo duže, ne da mi se sada to sve pisati, uglavnom šokirala sam se neljubaznošću i odnosu prema kupcima...Nisam mogla vjerovati da se tako prodavačice mogu ponašati...Račun me nije niti pitala nego sam joj ga sama pokazala i tek kad je vidjela na računu da sam kupila još jednu stvar koja košta skoro 1000 kn onda je samo rekla da će zamijeniti....Još uvijek sam bijesna kad se toga sjetim, a sigurno je da u tom dućanu više neću ništa kupiti...
anya is offline  
Odgovori s citatom