Pogledaj jedan post
Old 25.11.2008., 17:43   #78
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Ja sam u Krugu BG oko godinu i pol. Kad se redovito einstellen, lakše mi je , smirenija sam duhom i tijelom. Treba vjerovati u sebe, misliti pozitivno. Ma što god se dogadjalo. Nisam vjernica, nisam krštena niti išla u Crkvu. Niti sam se ikad uključivala u neke sekte niti je to bilo ikad dio mene. Ono što mi se čini da je Bruno u načelu propovijedao su osnovna načela kršćanstva, 10 zapovijedi. I svaka velika vjera od davnina ima to u sebi. Sve je besplatno, ako možeš daš dobrovoljni prilog, ja kad imam ostavim nekad 5, nekad 1o kn, nekad ništa. Nisam ništa kupovala, dobivam besplatno brošure svakih par mjeseci. Knjige koje su tamo možeš kupiti i ne moraš, nitko me nije prisiljavao na to. Nisam nikad ništa ni kupila, Uzela sam neke zadatke kao prepisivanje izvještaja, pošto sam to u mogućnosti ništa me ne košta. Samo moje vrijeme ponekad.

U mojoj zajednici su uglavnom stariji ljudi, ja se ponekad tu nalazim, nekad ne. Ne uzimam sve i ne prihvaćam baš sve što mi voditelj kaže jer mi se čini sa mog aspekta gledanja da ima pretjerivanj u nekim stvarima. Mislim da je to do voditelja a ne do Brune, on ja davno mrtav i nema nikakve koristi od svega ovog. Vjerujem da postoji neka energija koja i dalje cirkulira preko njega. Možda i preko nekih drugih ljudi, danas ili u prošlosti. Bitno je da nitko ne traži nikakvu lovu od mene, a ako pokuša nekakav pritisak izvršiti na mene, ja se odmaknem i znam da to nije Božje što bi vjernici rekli. Ali treba vjerovati u dobro, u sebe, meni einstellen uvelike pomaže u mom duhovnom stanju, da mi energiju, sa kojom se lakše nosim kroz život a i sam taj pozitivan stav se reflektira na van i uzrokuje okolinu da bude pozitivna i dobra prema meni. Takodjer kad ogu idem na satove zajednice, i osjećam se smirenija nakon toga. Sa vremena na vrijeme potrebno mi je.
o kakvim pretjerivanjima misliš,vezano uz voditelja?
lola7 is offline  
Odgovori s citatom