Pogledaj jedan post
Old 23.01.2004., 10:22   #71
Re: pitanje za sve

Quote:
BILJEŽNIK kaže:
Sto biste ucinili da znate s kim vas vas partner/ica vara? Biste li se pokusali obracunati sa tom osobom, biste li to rekli njenom muzu/njegovoj zeni?
Ne bih nikada govorila nekomu drugomu o ničem.
Sve bih razgovore obavila sa svojim mužem.
Imamo dijete i sad mislim (a tako nisam prije no što nam se kćer rodila) da bih možda (ali samo možda) mogla oprostiti jednu usputnu tzv. "ludu noć".
NO, nadam se da će to u mom životu ostati sve na hipotezi, jer priznajem s tim bih se teško nosila.
Jer, nije tu samo malo "gimnastike" s nekim drugim, radi se o LAŽIMA, a na to sam već JAAAAAKO osjetljiva.
u svakom slučaju pokušala bih uspostaviti narušeno povjerenje, ali sigurna sam da više nikada to ne bi bilo isto. No, priznajem da nekim ljudima takve stvari donesu katarzu, skuže napokon što doista imaju u životu i na neki način se promijene.
Iz moje sadašnje pozicije teško bih mu povjerovala čak i da mi sam kaže da me prevario jer on ne zna lagati, ili smo si nas dvoje tako bliski pa jedan drugoga čitamo ko otvorene knjige.
U svakom slučaju, moram priznati da mi je teško zamisliti da problem idem rješavati s trećim osobama!
__________________
"…il peut y avoir de la honte d'être heureux tout seul."
Camus
Blueberry is offline  
Odgovori s citatom