Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 09:46   #54
Pokušaj sagledati situaciju objektivno, kao neka treća osoba sa strane. Znam da je jako teško, ali ako isključiš svoje osjećaje prema njoj, bit će ti jasno da ona samo manipulira tobom i da joj je divno i krasno što si dobar prema njoj, cura te očito samo iskorištava.
I očito je slijedeće; ona je prekinula s bivšim dečkom jer joj je vjerojatno dosadio i ušla u vezu s tobom bez da je potpuno rasčistila situaciju s njim. Dakle, ona još uvijek ima osjećaje prema bivšem, a u tebe se zaljubila i sad kad je ta zaljubljenost prošla želi se vratiti njemu.
Znam da ti je jako teško i bit će ti još dosta vremena dok je ne preboliš, ali ona nije cura za tebe. U pravi odnos se ulazi "hladne glave", a ne s nekim osjećajima od prije. Tako da je moj prijateljski savjet da joj kažeš odlučno i jasno da te ne zaslužuje, što je istina. Bude plakala i radila dramu i reći će ti da joj je žao i da te voli, ali to nije istina. Njoj si samo drag i ne želi te povrijediti, ali već te povrijedila pa nema smisla puštati da se ova situacija nastavi.
Misli na budućnost. Ako si se ranije vidio s njom u životu, braku itd... vidiš li se sada? Nakon što ti je radila stvari iza leđa i viđala se s bivšim (ja isto vjerujem da su se upustili u neke aktivnosti na koje ti ne možeš ni pomisliti). Hoćeš li joj ikada moći opet vjerovati?
Ja bih na tvom mjestu gledala ovako; možda baš propuštaš neku savršenu vezu sa curom koja će te znati cijeniti sada kada se zamaraš s ovom curom? Gledaj na taj način, ima puno riba u moru i znam da postoji jako puno cura koje bi znale cijeniti to što si dobar i što ih znaš maziti i paziti.
BubamaraMis is offline  
Odgovori s citatom