Pogledaj jedan post
Old 13.06.2017., 20:25   #68
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Gledaj, nisam ga ni pitala ni trazila.
Sam je povezao da nemam što jest i da nemam za uloške. Sjeli smo i on je sam predložio da ni pomogne.
Kad sam htjela nać posao uz faks on je bio realan i rekao da mi ga on može dat ali da nema smisla da idem radit jer ću faks zapustit. Dugoročno bi požalila. I on je bio svjestan ako zapuatim fakultet ja neću imat svoju sigurnu pozadinu.

Meni je to pokazalo da sam toj osobi bitna ja i moj život sa ili bez njega.
Imaš divnog muža i tog si svjesna.

No dozvoli da nisu svi muškarci pošteni i dobronamjerni kao tvoj muž - i očito po upisima ovdje na forumu što žena , što muškaraca , većina mukaraca ne bi pomoć nudila " besplatno " niti bi na kraju takvu osobu poštovali - te je samo pitanje trena kad bi je u najblažem slučaju proglasili " sponzom" - ako ne i nečim mnogo gorim.

Tvoj muž je imao dovoljno ljubavi i razuma da shvati razliku između tebe i " neke treće " - možda se samo kockao , možda je želio vjerovati da si dobra osoba u lošim okolnostima , možda ste se znali od ranije ...

Činjenica je da ste dobro prošli i da je vaša priča imala lijep završetak - no moglo je biti i tako da ostatak života zbog primljene pomoći moraš svijetom hodati spuštenog pogleda...



O tome ovdje svi pišu. Iako nije tema
lara79 is offline  
Odgovori s citatom