Pogledaj jedan post
Old 06.11.2011., 16:02   #6
Quote:
100PER kaže: Pogledaj post
kad ugledas bubu prvo je ulovis i pojedes
sa strahovima se suocava da nestanu a ne potencira
samo hrabro
Baš si me nasmijao i osvježio mi dan.Upetrebio si fantastičnu riječ "uloviš",a ne, uhvatiš ,jer ova druga se dešava u trenu a kad loviš onda zamišljam kako juriš za njom a ona bježi ,zapinješ,neuspijevaš,padaš i na kraju je ćapiš i njam.
Još se smijem,genijalac si.Obožavam ljude pune humora.
Sad da se malo uozbiljim i pokušam pomoći MALOJ.ADORABLE.
Gledaj draga. Svi mi imamo neke strahove.Doduše postoje opravdani i neopravdani(izmišljeni) strahovi.Pokušaću ti običnim riječima sve to približiti.
Kada bi ti otišla ljekaru on bi ti dao jednu dijagnozu ili čak dvije,ali nije to ništa strašno,mnogo ljudi ima taj ili te poremećaje.
SCARLET ti je dala dobar savjet,trebaš otići ljekaru,pa kad on kaže dijagnozu ti se javi nama na forum,pa ćemo pričati o tome.Ipak hoću nešto da ti kažem.Nabrojala si više svojih strahova,pa ću neke prokomentarisati.
Kažeš da se bojiš buba,jer kao skočiće na tebe.Vrati film unazad i sjeti se da li je ikad neka od njih skočila na tebe.Na mene nije nikad skočila buba.Dakle nemaš razloga da ih se bojiš.To je izmišljen strah i on ti ništa ne može.
Bojiš se da se nekom od tvojih nešto loše ne desi.Dobro,ako negdje putuju svi se mi brinemo kako će proći u putu,ali i sama kažeš kako čekaš da ti nešto jave,a javi ti se dečko i kaže da je sve OK.Znači i to je izmišljen strah i ništa ti ne može.Bojiš se ako te nešto zaboli da ćeš odmah umrijeti.Uštini se pa ćeš vidjeti da boli ,ali nećeš umrijeti.Koliko puta te je nešto zabolilo .pa nisi umrla.Vidiš opet izmišljeni strah koji ti ništa ne može.I to što ti misliš da ćeš prizvati neku negativnu energiju i neštetiti ljudima koje voliš,pa onda bi svi svoje neprijatelje ubijali prizivajući negativnu energiju.
Od straha nikada nećeš poluditi,umrijeti,pasti u nesvijest,imati infarkt,nanijeti zlo ljudima koje voliš.Strah ništa ne može.Ti se bojiš već izvjesno vrijeme i ništa se nije desilo.Očit dokaz da ti on ništa nemože.Samo maltretira tebe jer mu ti to dozvoliš.Ovo je bilo najkraće.Pitaj konkretno,a mi ćemo odgovarati.
Poslaću ti i privatnu poruku.
animus tera is offline  
Odgovori s citatom