Pogledaj jedan post
Old 13.04.2008., 17:18   #62
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
Drage cure, neki dan sam imala priliku provesti par sati na sv. Duhu i strašno sam se prestašila od "zvukova" koji dopiru iz rađaone. Znam da je porod bolan i da se ta bol s ničim na svijetu nemože mjeriti, ali niti približno nisam zamišljala takvo deranje, vikanje, zapomaganje. Uvijek sam mislila da žene jako uzdišu, stenju ... i da to ne zvući kao u filmu. Da li sam ja imala takvu "sreću" da budem tamo u trenutku kada rađa najglasnija trudnica na svijetu ili je svakoj tako?? Da li ste se i vi derale i u kojoj mjeri i da li se to tolerira od bolničkog osoblja? Baš sam zbunjena... ...ajde recite istinu da se znam pripremiti...
prvi put ni glasa nisam pustila.....jos se ispricala sestrama sto ih nisam slusala(za disanje i ostalo) i to ovako-drugi put kad dodem, slusat cu...one odvalile od smijeha jer kao inace ih sve psuju i kazu da nece nikad a ja par minuta nakon poroda vec pricam o "povratku"(tako je i bilo...14mjeseci kasnije)...a drugi sam put plakala, vristala, zapomagala i preklinjala...psovala nisam
vandea is offline  
Odgovori s citatom