Pogledaj jedan post
Old 20.06.2010., 07:07   #1
Domaće kobase i salame

Evo kako me već mjesecima bilo doma, i kako sam baš prekjučer jeo neki lokalni sendvič (savršenstvo!), zaželih se kobasa i salama, ma da mi je i kakvu podrigušu kupovnu narezat na kruh...
Imate li kakav dobar domaći recept za kobase, radi li netko kakve egzote kao njemačke bijele wurstove i sl ili neke talijanske/španjolske recepte? Koristite li divljač, pravite li salame, ono recimo mortadela, presana šunka i sl?
Radi li itko buđolu domaću?
Sad malo gledam po netu, pa kako ovi talijani nadjevaju kobase, one debele, prošarane bijelim, što se mogu naći po trattoriama...ajme....moram nać neki dućan sa delikatesama...al sumnjam.
Nekidan na drugoj temi se dotakli njoka i uhvati me želja za njima. Kažem ja idem nać talijanski restoran. I našao ga, vrhunski restoran, cijene adekvatne, al jebeš cijene, jedu mi se njoci. Kad ono nema njoka na meniju!!! U talijanskome restoranu!!! Jel ja to imam stereotip o talijanskim restoranima ili što?

Inaće ovde ljudi doma (ja gledao) rade ekvivalent naših salama ili mesnih narezaka. I nije uopće loše, al opet...da mi je sad i kocka kakvoga kupovnoga našega parizera ili polija...http://www.google.com.vn/images?hl=v...og&sa=N&tab=wi

Dakle-ako imate kakav dobar recept za salame, kobase, buđole, mesne nareske, što radite s njima, kuhate li, solite li, sušite li, dimite li...slobodno mi bacite malo soli na rane
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom