Pogledaj jedan post
Old 21.12.2010., 19:17   #8
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Prelistao sam ovaj podforum i nisam naišao na niti jednu temu o vijetnamskim svinjama, odnosno da netko drži iste kao kućne ljubimce. Je li moguće da je u Hrvatskoj ovo uistinu tolika egzotika?

Za početak vam predstavljam ljubimicu od strica, imenom Luca. Jako se voli maziti ( što možete vidjeti iz idućih fotografija u mom naručju ) i preslatka je.

Čista, uredna životinja, bez neugodnog mirisa i vrlo inteligentna.








Ima li na ovom forumu uopće netko vijetnamsku svinju kao kućnog ljubimca ili ako ne, poznajete li koga tko ju ima kao kućnog ljubimca?


...ima ima..
ja imam par,udomila sam ih.

Ženka je prijazna i draga,a sa mužjakom se nije za zezati ali to su posledice toga što nije bio kod ljubitelja životinja već kod ljubitelja novca,tj. služio je za rasplod..

Tvoja Luce je predivna ..i samo tako nastavi sa njom i biće ona dobra jer kao što si i sam rekao svinje..i to sve (!), su izuzetno inteligentne i privržene ako imaju normalan tretman protkan ljubavlju!

Već sada ti savjetujem da je poćneš ućiti na povodac,naravno na onaj oko prsa,ham ili kako se već zove...njoj će se to dopasti i voleće šetati sa tobom.
__________________
Budi to što jesi!
wlenarsi is offline  
Odgovori s citatom