Pogledaj jedan post
Old 07.03.2013., 00:05   #1401
Nekoga moze ohladiti kad se tip skine i ima naslage sala, al ono, zna se obuc i plecat je i nije joj palo na pamet da to izgleda tako wobbly i odbojno.

Nekoga moze ohladiti tetovaza, za koju je mozda i znao, al kad je vidi, ne legne mu.

Nekoga moze ohladiti komentar o nekoj skupini ljudi (npr 'cigane treba...')

Nekoga moze ohladiti kad cuje kako se netko smije u onom 'pucam od smijeha'

Nekoga moze ohladiti partnerova grimasa ili zvukovi koje ispusta za vrijeme seve.

No, svi koji znaju sto im je off, time da prekidaju, okrecu se i odlaze - rade najkorektniju mogucu stvar, a ne da se jebu iz samilosti s nekim 'jer red je da se nastavi ako se pocelo'.

Mozes i ne otici, a ne poseviti se.
Sjetilo me da sam to napravila. Ono sto sam vidjela je bilo predebelo i premlohavo za moj ukus. Tad sam bila djevica i zakljucih da se mozemo i samo malo znjarati.
Krivi zubi, ogromna dioptrija, celavost, debel trbuh, ne nisu za tog lika bili off, al kurac je. I nisam se posevila. Iako je bio ok. Ok, nakon toga je imao neke ispade pa nije bio ok, s godinama skulirao pa smo si ono, ok poznanici.

Danas bi mi neke druge stvari bile deal breaker.
Al ne sevim se iz samilosti, nego iz zelje.
Necu posrati nikoga. On nije nikad saznao u cemu je catch.
Jest da sam tad bila mutava pa 'ne zelim vezu' nisam ni ja skuzila da znaci 'ne zelim vezu s tobom', al ono....

To sto sam gola i kurac mu je dignut, ako shvatim da mi ne pase -necu.

Cinjenica je da zapravo, dosta rijetko je da skuzis da je bas to ta stvar koja ti ne pase, i da ce se vjerojatno veci broj poseviti prvo, a onda analizom skuziti da osoba ne pase i da je to i to samo jos jedan argument pred sobom - tog ne pasanja.

Reci da je netko glup jer te nece je ono... Vrisak ega koji jos nije odrastao.

Jer, nikad nemoj molit nekoga da te voli i zeli. I prejeben je osjecaj, i afrodizijak, kad osjetis da zeli bas tebe.
Odjeb zaboli, al prezivis. Jebat nekoga tko te ne zeli, al se smilovao..... Brrrrrr, radije platit kurvu, barem je psihicki cisca situacija. I nemas osjecaj kao da jebes dasku s rupom... Jer, upravo to je kad te netko odradi... Kad misli da je red da ti da, jer eto, skinuli ste se.... I osim sto, ako imas empatije, ces sjebati svoju psihu - sjebat ces i psihu osobe koja je 'dala'.

I da, to sto ti je na jednoj osobi off, cak ne mora biti i na drugoj. Svakog promatras za sebe, i kao sto ces imati nekih univerzalnih off stvari, a vala, imat ces i partikularnih.

Tko i dalje ne kuzi razliku, jebiga, taj onda ne zna sto je dobar seks, i zna samo sto je drkanje u zivo tijelo, jer ne kuzim kako bi inace htio da ga netko odradi i da mu iz samilosti, a ne iz zelje

-- phone --
enigma in red is offline