Pogledaj jedan post
Old 07.03.2013., 11:36   #1412
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ti si napisala da te plave oči odbijaju. Zašto je onda teško shvatiti da postoje žene kojima je bitno i kako kurac izgleda? Svatko ima svoje kriterije, ali iz nekog razloga ti tuđe turn offove proglašavaš znakom površnosti, a svoje ne. A i ti i svaka druga žena imate pravo da vas nešto privlači i odbija. Samo što ti misliš da je žena koja se odbije poševit s frajerom koji ima nešto što je njoj turn off (ali tebi nije) površna. Pazi, neće u krevet s frajerom za kojeg se ispostavi da ima nešto što joj je odbojno. Po tebi bi se ona trebala poševit na silu.
Ja mislim da je predimenzirana bitnost velicine spolnog organa, i to putem filmova, interneta, casopisa, a posebno erotskih filmova. Siguran sam da prije 100 godina zene nisu pridavale paznji sve to ni priblizno kao danas. Pogotovo ako uzmemo u obzir medicinski dokaznu cinjenicu, a to je da nekim zenama iskljucivo odgovara manji penis, nekima srednje velicine, ali svejedno zena koja jos nikada nije ni imala seks odlucno kaze "Ja nebi sa nekim ko ima mali"
Perfekcionist1 is offline