Pogledaj jedan post
Old 17.06.2008., 20:40   #17
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post

Ne,ne bi ja sama uzimala hormone...cak ni ne znam kakve hormone...A mozda nije ni problem u stitnjaci..
Ali reci mi,kako se ti kuzis u sve te stvari?
Si student medicine,lijecnik,ili te samo interesira sve pomalo o organizmu covjeka?
Ja sam ti... jedna složena biljka. Blago rečeno.

Inače sam diplomirani inženjer računarstva na FER-u po struci, ali sam i profesionalno i amaterski blisko vezan uz medicinu. I majka mi je doktorica pa sam i puno toga od nje pokupio. Srećom imam takav posao da radim na fakultetu pa imam dovoljno vremena za samostalno istraživanje.

Nutricionistika i makrobiotika su mi hobiji i to me sve jako interesira. Često se znamo i u poslu pričati o tome tko što jede, tko voli šta kuhati i čujem puno pametnih stvari i savjeta od ljudi koji ustvari nemaju veze s nutricionizmom, ali su dosta načitani. A u nama svima istraživačima je jedan takav duh, koji nam ne da mira.

Ne predmnijevam da znam sve, tako da uvijek kažem da se treba u doktore pouzdati. Ipak su oni završili jedan mučan šestogodišnji studij plus još stažiranje + specijalizacija.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom