Pogledaj jedan post
Old 18.11.2007., 20:09   #3
Vidiš ja bih malo još dodatno zakomplicirao situaciju.Pored ove tvoje dvije grupe ja bih dodao i svoju. Meni ide sa ženama ne žalim se ali nikako ne s onima koje mi se doista sviđaju, tu stvar ode kvragu. Ako se ženi sviđaš svejedno je gdje ćeš joj pristupiti i kako , no tu trebaš imati i sreće, ako je baš taj trenutak ljuta, nekud žuri, u vezi je moraš doista biti uporan i imati sreće da je natjeraš da prikoči i spazi te, to je problem jer kad si doista zainteresiran, sve što ova napravi osjećaš i lako se povučeš jer sad imaš što izgubiti.Za razliku od teorije koju sam istorokao negdje u drugome postu sad već ti ne kontroliraš situaciju.

Problem je što kad dođeš do nivoa u kojem ti je jasno da žene koje su za tebe idealne i pokreću u tebi ono nešto u pravilu viđaš jednom godišnje ili rjeđe.Kad vidim takvu imam osjećaj da nije s ovoga svijeta i da točno zna što mislim, čak mi je i problem shvatiti da i ona ne osjeća isto, to je fascinacija.Par puta sam bio s takvim ženama, san mi se ostvario ali ostaneš u neredu. U drugim prilikama jednostavno se ne snađeš ona siđe na drugoj stanici prođe u autu ili nešto slično ti si sa starcima, vodiš nekoga u bolnicu i poslije danima misliš na tu ženu.
Ove ostale jednostavno nisu u toj kategoriji.
Sto puta sam rekao da ću ostaviti bilo koga i bilo što i direktno otići toj ženi i reći ti si žena mog života, par puta sam to i napravio lijepo smo porazgovarali i dan danas razgovaramo kad se sretnemo, s nekima sam bio i uneredio se s nekoma sam popušio. Jedino što je sigurno što god napravio bolje je nego napraviti ništa život je kratak , a zapravo ga trošimo sa ženama koje nam se sviđaju više ili manje jer za one prave uvijek smo smotani, a i kad nismo opet nevalja.Što reče Balzac ako vam se neka žena uistinu sviđa budite sigurni da je nikada nećete imati.
Nemogu se oteti dojmu da je tako i ženama.Zapravo se svi na kraju zadovoljimo s nekim osrednjim sigurnim partnerima.Koja je zapravo šansa znači da se doista nešto dogodi.

Jednom godišnje naiđeš na neku koja ima fizičke predipozicije da se zaljubiš u nju da odgovara nekoj tvojoj mentalnoj slici i da ti se učini kao da je poznaješ, zatim još treba imati kvalitete kao i osoba, pa trebate u tom trenutku biti slobodni i raspoloženi za kontakt i još na kraju iste te uvjete i ti moraš zadovoljiti da ona prihvati tebe.Zvuči kao nemoguća misija, s druge strane jučer sam zakačio dvije sasvim kvalitetne cure i sad što da radim s njima?Fizički su zgodne inteligentne uspješne dalo bi se s njima ali nema tu ničega što bi me natjeralo da ne spavam. Nisam naravno išao dalje od flerta prestar sam za goli seks neda mi se, prijateljstvo sumnjam da im je na pameti i što sad, s druge strane bio bi red ubost nešto radi duševnog zdravlja.

Faktički za takve stvari ostaju ti curetki, njih nemožeš previše oštetiti pa ako ti se već igra igraš se s mladima koji igru i vole.To naravno razbjesni zrele žene.Dileme dileme dileme.
fukmondo is offline  
Odgovori s citatom