Pogledaj jedan post
Old 16.09.2009., 00:54   #227
Smile

Fish, možeš li napisati nešto o primaljama i ginekolozima? Naime neznam što da izaberem od tog dvoje. Svi mi kažu ginekolog, ali oni samo misle na lovu i prestiž kojeg doktori imaju, a meni je samo do trudnica. Za što sam više talentirana, imam sklonosti ili mogućnosti? U čemu ću postići veći uspjeh(ne u smislu love i prestiža nego utjecajnosti da promjenim barem malo ovo loše ozračje u kojem žene rađaju)? Da li imam šanse za studij medicine? meni to sve izgleda nabacano, zaista neznam

-MC u škorpionu
-puton na kraju devete(R)
-Mc u konjukciji s plutonom, trigonu s chironom i kvadratu s mjesecom
- vladar 10. je na kraju devete(znači u desetoj) u škorpionui retrogradan je
-pluton je u konjukciji s Mc,sekstilu s neptunom,trigonu s chironom, sekstilu s ac-om.
-Asc mi je u Jarcu, vladar Saturn je u vodenjaku i u prvoj kući(u konjukciji s asc-om)
Sunce mi je u ribama na kraju prve(u konjukciji s merkurom), a saturn u vodenjaku na početku prve, nisu u nikakvom aspektu

.
Quote:
3. polje predstavlja čovjeka kao misaono biće, njegovo polje ideja, intelekta, inteligencije i logike, princip razmišljanja.....mozak koji je čovjeku prirodno dan. Stoga je 3. polje, polje konkretnog tkz. nižeg uma, a u astrologiji ono predstavlja i polje osnovne naobrazbe. Ono opisuje mentalnu aktivnost osobe.
Quote:
Treće polje od 3. polja je 5. polje. Ono je na neki način njegovo "izvršno polje" jer predstavlja kreaciju nižeg/primjenjivog uma. Sve ono što u 3. polju smislimo, kroz 5. polje možemo izraziti. Zbog toga je to ujedno i polje kreativnosti i svega onoga što je vezano uz osobno izražavanje individue. 5. polje predstavlja srednješkolsko obrazovanje. Nadalje, 7. polje je treće od 5. polja i ono predstavlja višu školu.
Quote:
Nasuprot 3. polju se nalazi 9. polje koje predstavlja viši ili apstraktni um, pa je istaknuto kod mislioca i ljudi čije su mentalne aktivnosti usmjerene na više ciljeve. To je polje gdje čovjek razmišlja metafizički. Polje koje proširuje samospoznaju i povećava razumjevanje o tome "tko smo zapravo?"......korištenjem "nadahnutog, intuitivnog uma". To je i polje visokog obrazovanja.
Quote:
Treće polje od 9. polja je 11. polje i ono predstavlja primjenjenu stranu višeg uma tj. 9. polja. Pa u tom polju tražimo znanstvenike, inžinjere, reformatore, inovatore, pronalazače...i sve one pojedince koji imaju um kojim mogu učiniti nešto od značaja za širu ljudsku zajednicu.

3. polje mi je u ovnu, vladar mars je na samom kraju četvrte(odnosno u petoj)upravo to, vladar treće mi je u petoj(peta je u blizancima, sedma u raku)
deveta kuća mi je u vagi, vladar venera je u drugoj, a u devetoj se nalazi pluton.
11.polje mi je u strijelcu, vladar je u 7.

Spomenula bih i šestu kuću, ona je u raku, vladar mjesec je u sedmoj(u djevici). U njoj nema paneta ali se u njoj nalaze retro chiron i južni mjesečev čvor koji su u konjukciji...Što se mjeseca tiče, on je u napetoj opoziciji sa suncem i kvadratu s marsom te Mc
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom