Pogledaj jedan post
Old 06.12.2003., 16:00   #10
Kada tip počne gunđati i razdražljiv je, uglavnom se to objašnjava razinama stresnih hormona i depresijom. Umjesto antidepresiva, možda bi pomoglo malo testosterona - kaže dr. David Abbott


Dragi muškarci, dosta je bilo zločestih primjedbi na račun 'hormona' i PMS-a (predmenstrualnog sindroma), kao neke ženske ekskluzive kojoj se pripisuje krivica za napetost, razdražljivost i promjenjivo raspoloženje. Muški šovinisti dugo su koristili 'hormone' i 'one dane' kao razlog za odmahivanje rukom na sve što žene imaju za reći, posebno na ženske proteste. Jedno je istraživanje pomaknulo nekad čvrstu hormonsku granicu među spolovima. Jer, to istraživanje (op. a. napravio ga je muškarac!) kaže: dečki su podjednako osjetljivi na promjene raspoloženja kada im padnu razine hormona. Baš kao što su istraživanja pokazala da i muškarci prolaze andropauzu, koja je usporediva s menopauzom kod žena, tako je još jedna navodno isključivo 'ženska' stvar dobila pandan kod muškaraca.

Prilazem Pliva link:

MUSKI HORMONI


__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom