Tema: Disleksija
Pogledaj jedan post
Old 30.08.2009., 10:31   #36
ja sam za svoju disleksiju, koja je na svu sreću blaga, skužila tek kad sam završila faks iako sam oduvijek bila vrlo bistra, uvijek sam imala neke probleme sa snalaženjem u prostoru, još uvijek ne znam koja je lijeva a koja desna strana. sad sam naučila kako se snalaziti van toga, ali slova poput d i b, te j i l su mi oduvijek bila nepoznanica. ni sada nisam sigurna u koju stranu ih napisati. pošto imam problema sa razumijevanjem teksta cijelu sam osnovnu i srednju školu prošla bez učenja, baratala sam samo onime što sam zapamtila na satu što je izgleda bilo dovoljno za ležeran zvršetak gimnazije. pred kraj jednog faksa sam upisala drugi, prvi završila, no drugi nikad jer je bilo previše teorije u pisanom obliku kroz koju se trebalo probit. na zadnjoj godini sam izgubila snagu. koncentracija uvijek u kurcu, misli lete na sve strane, kao u bubnju za lotto, nemoš ih uhvatit ni za glavu ni za rep.. i uvijek hiperakttivna.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom