Pogledaj jedan post
Old 23.11.2011., 18:53   #403
Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
Zato sto je gore napisano od strane moderatora da ne spominjemo razlike izmedju privatnih skola, tj koja je bolja i slicno pa nema smisla pisati o tome kako se kod mene to nije radilo i onda navoditi gdje se to radi, zar ne?
Krivo si me shvatila. Nisam mislila da ne smijete osloviti školu i reći kakva je koja (bez obzira koliko njih spomenula), nego htjedoh reći da se tema ne smije svest na raspravu s izrazom Joj, ta i ta škola ništa ne valja, ova i ova je puuuuuuuuno bolja.

Ako želiš imenovati školu, imenuj. Ali daj konkretne dokaze. Mislim, ne konkretno ti, općenito. Ti si dala svoj primjer i to je ok.

Isto ide i učiteljici.
Meni je stvarno žao kaj se dogodilo tvom sinu, i pohvala kaj ga nisi ostavila u školi koja mu ne leži, ali ovo za Vern? Kakve veze to ima s ičim? Vern jest privatni, ali većina ljudi tam su ozbiljni koji idu na doškolovanje nakon već jednog završenog faksa. Ne moraš me uvjeravati u istinitost svoje tvrdnje, svijesna sam činjenice da sve po svud ima kupovanja ispita i diplome, ali ne smiješ biti isključiva.
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom