Pogledaj jedan post
Old 15.04.2012., 20:40   #3547
odlazak

pozdav svima na početku..

iako će većina reći čitaj postove molio bi da shvate da je postova toliko da čovjek gubi razum meni je 38 godina i nikako ne mogu na WH nego moram na drugačiji način pronaći posao..
molio bi informaciju da li je moguće doći turistički i tražiti posao pa kada se nađe onda rješavati papire... da li je u tom slučaju moguće rješavati papire i tamo preko naše ambasade?
preko 15 godina sam u auto/moto branši ali sa sss ali i sa managerskim funkcijama... i sa direktorskim i vlasničkim iskustvom gdje sam bilježio super rezultate dok nije kriza došla.. koliko je to pozitivno za eventualni posao u torontu kada imam samo sss?
iskreno bi molio pomoć sa informacijama... prvo i osnovno da li je moguće doći turistički i onda tražiti posao i da li za ostanak od 6 mjeseci moram imati neko osiguranje da sam negdje smješten ili mogu iznajmiti svoj stan i tražiti tamo posao tih 6 mjeseci?
nadam se da neće biti ljutnje i da ćete odgovoriti jer čitam tjednima postove pa ne nailazim na ovakve slučajeve ili sam čitao u polusnu..

pozdrav i unaprijed hvala
zj01 is offline