Pogledaj jedan post
Old 27.12.2012., 22:38   #14
Quote:
hilarious kaže: Pogledaj post
nisam tip koji voli otic van u zadimljene prostore i napit tako da gotovo uopce ne izlazim
niti ja ne pušim. ne preferiram zadimljene prostore, ali ih niti ne izbjegavam u širokom luku iz razloga jer se volim družiti sa ljudima, a većina su pušači. da će mi to biti prepreka u društvenom životu, neće.

da bi dobio, moraš i dati. a kod tebe nema truda ni inicijative, tj. ima, ali ako ne misliš promijeniti nešto vezano za svoj pogled na sve to ..neš dobit' ..curu


Quote:
a kad izadjem to se svodi na neki kafic i cugu ili kino s ekipom.
neće tebi lokacija na kojoj jesi pomoći da upoznaš curu. pomoći će ti jedino ako mrvicu korigiraš način razmišljanja.
većina ljudi bi također voljela biti u nezadimljenom prostoru, ALI nisu takve mimoze kao što si ti


Quote:
mene interesiraju cure koje ne piju i ne puse i koje cijene iskrenost i njeznost a opet u isto vrijeme moraju bit lijepe, ne trazim sad neku manekenku ali onako, lijepe crte lica i slicno sta me privuce( mozda sam malo izbirljiv po tom pitanju )

ma ti si malo puno preizbirljiv ..a tko baš toliko bira; zna se

Quote:
moje pitanje je sljedece, gdje upoznat cure?

nećeš dobiti rak pluća ako izađeš van na neko mjesto gdje se ljudi zabavljaju plešući, razgovarajući itd. i gdje se je l' ..puši

tamo ćeš upoznati cure ..ili ostani doma i čekaj da ti netko otkrije čarobno mjesto na kojem postoje takve kakve ti tražiš
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom